Skaner dore dhe printer Android POS Terminal

22,500 L

Ka stok

KODI: h-22500000 Kategori: , ,

SKANER DORE ANDROID

Skaner dore Android dhe printer per pagesa me ane te QR code.

Pajisja inteligjente e terminalit te pagesave, funksionon mire si printer fature, kamera, suporton 3G, WiFi, BT4.0, 4GB NAND Flash.

Pos printer me shume funksione, perdor kameren per te lexuar barkodin dhe kodi QR mund te njihet ne 0,1 sekonde.

Printeri i integruar i faturave pos perdor leter printimi 58*35 mm, zhurme e ulet dhe shpejtesi e larte gjate printimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Printer, Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Skaner dore dhe printer Android POS Terminal”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skaner dore android online ne dyqan taxi

Skaner dore dhe printer Android POS Terminal