Shtrydhese manuale frutash | Hand Juicer Montecasa

4,890 L

Ka stok

KODI: shtrydhese-manuale-frutash Kategori: , ,

SHTRYDHESE MANUALE FRUTASH

Te gatuash mirë, të jetosh shëndetshëm dhe të ndiheni mirë? Shtrydhëssja manuale e frutave është mënyra më e lehtë dhe me e mire për të marrë përfitimet e lëngjeve të freskëta të agrumeve.

SHTRYDHESE FRUTASH PER LENGJE TE FRESKETA

• Gati për të përfituar ushqim dhe pije të shijshme, të shëndetshme?
• Dëshironi një mënyrë të thjeshtë për të marrë Vitamina C më të rëndësishme në dietën tuaj?

Përjetoni përfitimet e shumta të frutave të freskëta agrumeve dhe gjallërisë!
Shtrydhese manuale frutash është nje shtrydhese e fortë, efikase, e lehtë për t’u përdorur dhe i pastër dhe duket shumë i mirë!

Sa e shpejtë dhe e lehtë është të nxjirrni lëng të freskët, të shijshëm të agrumeve dhe frutash.

Perdorimi:

Prisni frutin në gjysmë dhe vendoseni gjysmën në tas, prerë anash. Shtypni ngadalë dorezat së bashku për të kaluar lëngun maksimal përmes vrimave.

Lironi dorezat dhe ,frutin qe keni vendosur. Kur të keni mbaruar, shtrydhësi mund të lahet lehtësisht me dorë
Kjo eshte! Tani keni lëng agrumesh të freskëta për t’i shtuar çdo ushqimi ose pije!

Jetë e shëndetshme, e lumtur, per nje dite plot gjallerim!

Karakteristikat:shtrydhese manuale frutash bli online dyqan taxi
  • Një shtrydhëse frutash për përdorim në shtëpi që mbështet funksionimin manual
  • Materials Çelik inox dhe materiale të hekurta të shkallës së lartë dhe mjeshtëri e hollë dhe strukturë e fortë
  • Suitable I përshtatshëm për fruta të shijshme dhe agrume, të tilla si portokalli, limoni, shega etj.
  • Sitë çeliku inox për të kapur tul dhe fara.
  • E lehtë për pastrim të shpejtë.
  • I përshtatshëm për të bërë vetë çdo lëng frutash në shtëpi.
Specifikimet:
  • Materiali: Çelik inox me cilësi të lartë dhe gize me cilësi të lartë
  • Ngjyra: E zezë

    Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Shtrydhese manuale frutash | Hand Juicer Montecasa”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese manuale frutash blerje online ne dyqan taxi

Shtrydhese manuale frutash | Hand Juicer Montecasa