Shtroje kembesh per tualet

990 L

Ka stok

  • 5 modele shtroje kembesh
  • Dimensionet: 50×80 cm
  • Te buta dhe te rehatshme
KODI: i2371417 KATEGORIA:

SHTROJE KEMBESH

Shtroje kembesh per dyert e tualetit apo dhomes se gjumit, perfekte per thithjen e lageshtise.

Absorbuese e lageshtires dhe pikave te ujit pasi dilni nga dushi.

Specifika:

  • 5 modele shtroje kembesh
  • Dimensionet: 50×80 cm
  • Te buta dhe te rehatshme
  • Lahen ne lavatrice me uje te ftohte ose me dore
  • Perdoren ne tualet, kuzhine, korridor ose dhome gjumi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

shtroje kembesh duck ne dyqan taxi

Shtroje kembesh per tualet