Shporte per fruta dhe perime me kulluese

590 L

Ka stok

KODI: i23702111230 Kategori: ,

SHPORTE PER FRUTA DHE PERIME

Shporte per fruta dhe perime me kulluese ne forme ananasi.

Elegante dhe ngjyra te bukura, jo vetem funksionale por edhe nje dekorim i mrekullueshem ne shtepine tuaj.

E bere nga materiali plastik me cilesi te larte, ka stabilitet te mire, te forte dhe te qendrueshem.

Zgjedhje ideale per pastrimin dhe larjen e frutave dhe perimeve si dhe per ti mbajtur ato te fresketa e gati per tu  servirur.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Shporta

Main Menu

shporte mbajtese per fruta ne dyqan taxi

Shporte per fruta dhe perime me kulluese