Shporte frutash dhe qerasjesh

890 L

Ka stok

  • Shporte servirje
  • Material metalik
  • Permasat: 17.5 x 23 x 13.5 cm
KODI: i23702111213 Kategori: ,

SHPORTE FRUTASH DHE QERASJESH

Shporte frutash dhe qerasjesh kaq moderne dhe njekohesisht nje aksesor i bukur per tryezen tuaj.

Ofron qarkullim ajri duke ndihmuar ne mbajtjen e produkteve ushqimore me te fresketa.

E bere nga material metalik ne ngjyre te zeze me stil minimalist elegant i jep ambientit nje pamje moderne dhe fine. Ka hapesire te mjaftueshme per fruta si molle, portokall, ananas, banane, limon etj.

Specifika:

  • Shporte servirje
  • Material metalik
  • Permasat: 17.5 x 23 x 13.5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Shporta

Main Menu

shporte per fruta online ne dyqan taxi

Shporte frutash dhe qerasjesh