Shirit mbrojtes per disqet e makines 6m

990 L

Ka stok

KODI: i23702111169 Kategori: ,

SHIRIT MBROJTES PER DISQET

Shirit mbrojtes per disqet e makines me gjatesi 6 meter, te cilen mund ta prisni sipas permases se diskut te makines tuaj.

Krijuar per t’u bere nje pjese plotesisht e integruar e rrotave te makines suaj me puthitje te plote. Krijon nje mbrojtje te fuqishme kunder rreziqeve te rruges si bordurat dhe gropat dhe ndihmon ne parandalimin e gervishtjeve te rrotave.

I pajisur me ngjites ne pjesen e brendshme. Projektuar per te mbrojtur skajet e gomave nga goditjet dhe gervishtjet e vogla.

Mund te perdoret si shirit dekorativ per ta bere makinen tuaj me sportive dhe me unike.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Aksesore Makinash

Main Menu

shirit mbrojtes per rrotat e makines ne dyqan taxi

Shirit mbrojtes per disqet e makines 6m