Sfond dekorues me trendafila per evente te ndryshme

2,990 L

Ka stok

  • Panel muri me lule artificiale
  • Madhesia: 40*60 cm
  • Materiali: Baza plastike
  • Aplikimi: Dasma, festa, vitrine dyqani, sfond muri
KODI: i230066159 KATEGORIA:

SFOND DEKORUES ME TRENDAFILA

Sfond dekorues me trendafila e pershtatshme per evente te ndryshme.

Keto panele muri te dendur me trendafila jane jo vetem ne mode por edhe zgjedhje ideale dekori pa kosto te larte.

Dizajn romantik me lule trendafili, me kornize rrjeti plastike fleksibel ne anen e pasme, te lehta per t’u instaluar.

Specifika:

  • Panel muri me lule artificiale
  • Madhesia: 40*60 cm
  • Materiali: Baza plastike
  • Aplikimi: Dasma, festa, vitrine dyqani, sfond muri

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

dekor

Main Menu

sfond dekori per dasma online ne dyqan taxi

Sfond dekorues me trendafila per evente te ndryshme