Set per kujdesin e kembeve 4 ne 1

1,490 L

Ka stok

  • Set per kujdesin e kembeve
  • Frekuenca: 50-60 Hz
  • Shpejtesia: 6800 rpm
  • Fuqia: 10 W
KODI: i23702111254 Kategori: ,

SET PER KUJDESIN E KEMBEVE

Set per kujdesin e kembeve 4 ne 1, per kembe te buta si mendafshi.  

Seti permban corape xheli per te ofruar rehati dhe lehtesim maksimal per kembet tuaja, nje pastrues per kallot, ndares pedikyri per gishtat dhe nje pastrues elektrik per lekuren e vdekur te kembeve tuaja.

Koke lemuese me kuarc natyral, qe eksfolion lekuren e vdekur ndersa eshte e bute dhe jo irrituese per lekuren.

Specifika:

  • Frekuenca: 50-60 Hz
  • Shpejtesia: 6800 rpm
  • Fuqia: 10 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pastrues per Kembet

Main Menu

set kujdesi per kembet ne dyqan taxi

Set per kujdesin e kembeve 4 ne 1