Set me ulese per sedilje makine

2,990 L

Ka stok

  • Set me ulese
  • Per te gjitha sediljet
  • Ne ngjyra te ndryshme
  • Material i jashtem fiber poliester
  • Materiali i brendshem pambuk PP me cilesi te larte
KODI: i237021139 Kategori: ,

SET ULESE PER SEDILJE

Set ulese per sedilje makine ne ngjyra te ndryshme, per uleset para dhe pas.

Mbulesa e sediljes se makines do te mbroje ne menyre efektive sediljet origjinale te makines nga gervishtjet e jashtme dhe ndotja, dhe gjithashtu do te parandaloje konsumimin e shkaktuar nga perdorimi afatgjate.

Jo vetem elegante por edhe funksionale pasi mund te mbulojne plotesisht defektet origjinale te sediljeve, duke i bere te duken si te reja.

Bere nga material sfungjer me elasticitet te larte te brendshem dhe pelhure qe izolon nxehtesine. Mban ijet dhe shpinen komode ne perdorim edhe per nje kohe te gjate.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

set ulese makine ne dyqan taxi

Set me ulese per sedilje makine