Set me tre shporta kashte

Ka stok

  • Tre shporta
  • Material kashte+pelhure
  • Permasat: 28cm / 20cm / 14cm

KODI: i2370211120 Kategori: ,

SET ME TRE SHPORTA

Set me tre shporta jo vetem dekorative por edhe funksionale. Material kashte e thurur me pelhure te brendshme shumefunksionale per vendosjen e frutave/perimeve, luleve etj.

Mund te perdoren gjithashtu ne tavolinen tuaj te kozmetikes per te mbajtur aksesore te ndryshem make upi , furcat e grimit apo ne tualet per aksesore te ndryshem.

Te disponueshme ne permasa 14, 20 dhe 28 cm.

Specifika:

  • Tre shporta
  • Material kashte+pelhure
  • Permasat: 28cm / 20cm / 14cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Shporta

Main Menu

set me tre shporta online ne dyqan taxi

Set me tre shporta kashte