Set i plote per manikyr dhe pedikyr

990 L

Ka stok

 • Pajisje elektrike te pedikyrit
 • Pajisje e heqjes se kallove
 • Leter lemuese per thembra
 • Prerese per thonjt
 • Gershere per thonjt
 • Shkop manikyri
 • 7 koka me funksione te ndryshme
KODI: i237021108 Kategori: ,

SET I PLOTE PER MANIKYR

Set i plote per pedikyr dhe manikyr edhe ne kushte shtepie njesoj si ne sallon. Mund te kujdeseni per thonjte e duarve dhe te kembeve me pajisjen dhe aksesoret e saj, si dhe mund te perdorni heqesin e kallove per kujdesin maksimal te kembeve.

Me kete set ju mund te kujdeseni perfekt per duart dhe kembet tuaja ne shtepi ose gjate udhetimive. Jashtezakonisht i lehte per t’u perdorur dhe praktik per kujdesin e thonjve.

Seti permban:

 • Pajisjen elektrike te pedikyrit
 • Pajisjen e heqjes se kallove
 • Leter lemuese per thembra
 • Prerese per thonjt
 • Gershere per thonjt
 • Shkop manikyri
 • 7 koka me funksione te ndryshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Heqes kallosh

Main Menu

set i plote per manikyr online ne dyqan taxi

Set i plote per manikyr dhe pedikyr