Selfie stick i qendrueshem me Bluetooth | Mini tripod P50

1,500 L

Ka stok

KODI: selfie-stick-p50 Kategori: ,

SELFIE STICK I QENDRUESHEM ME BLUETOOTH 

Selfie Stick i qëndrueshëm që është kundër rrëshqitjes dhe nuk lëkundet. Mund të përdoret si shkop selfie me Bluetooth për ta bërë udhëtimin tuaj më të rehatshme. 

Tripodi është i lehtë për t’u përdorur dhe i përshtatshëm për udhëtime, festa dhe më shumë. Selfie Stick i palosshem, teleskopike është e lehtë për tu transportuar ose ruajtur. Mund të shijoni deri ne 10 metra fotografi me Bluetooth në distancë të gjatë. Klipi nuk mund të rrotullohet horizontalisht.

SPECIFIKAT:mini tripod p50
  • Tensioni: 3V.
  • Modeli i produktit: P50.
  • Kapaciteti i baterisë: 50mAh.
  • Gjatësia e tërheqjes: 18.5cm ~ 69cm.
  • Versioni Bluetooth: 4.0.
  • Pesha e produktit: 130g.
  • Emri Bluetooth: VIP.
  • Modeli i baterisë: Bateri butoni CR1616.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Selfie stick i qendrueshem me Bluetooth | Mini tripod P50”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

P50 Bluetooth Selfie Stick

Selfie stick i qendrueshem me Bluetooth | Mini tripod P50

WhatsApp chat