Selfie stick dhe gimbal per telefon Smooth X2

Ka stok

 • Dimensione 61*56*188mm
 • Tensioni 3.4V-4.2V
 • Tensioni i daljes 4.7V-5.5V
 • Kapaciteti i baterise 1000 mAh
 • Koha e funksionimit  5,5 ore
 • Koha e karikimit 3 ore
KODI: i23394 Kategori: ,

SELFIE STICK DHE GIMBAL SMOOTH X2

Selfie stick dhe gimbal Smooth XS ju jep zgjidhjen me te mire per te regjistruar dhe fotografuar cdo moment te bukur.

Merrni kualitetin me te mire te fotografive dhe videove me me shume lehtesi. Pervec perdorimit te komandave te leves ne doreze, mund te perdorni edhe gjestet e dores per te kontrolluar gimbalin.

Funksione inteligjente te gjurmimit te subjektit dhe kontrollit te gjesteve, efektet speciale video, filtra etj.

Specifika:

 • Dimensione 61*56*188mm
 • Tensioni 3.4V-4.2V
 • Tensioni i daljes 4.7V-5.5V
 • Kapaciteti i baterise 1000 mAh
 • Koha e funksionimit  5,5 ore
 • Koha e karikimit 3 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Selfie Stick

Main Menu

selfie stick smooth x2 online ne dyqan taxi

Selfie stick dhe gimbal per telefon Smooth X2