Scrub pastrues per fytyren dhe trupin

Ka stok

  • Scrub eksfoliues
  • Me baze orizi
  • Sasia 120ml
KODI: i23702140 Kategori: ,

SCRUB PASTRUES PER FYTYREN

Perjetoni nje shkelqim freskues dhe rrezatues me kete scrub pastrues fytyre me baze orizi qe eksfolion dhe ndricon lekuren.

Skrabi pastrues i fytyres me oriz Wokali rikthen vitalitetin e lekures dhe e ndricon ate duke pastruar poret ne thellesi.

Redukton shenjat e plakjes me vetite cilesore antioksiduese te orizit. Eksfolion teresisht lekuren duke hequr qelizat e vdekura te saj.

Specifika:

  • Scrub eksfoliues
  • Me baze orizi
  • Sasia 120ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kremra

Main Menu

scrub eksfoliues per lekuren ne dyqan taxi

Scrub pastrues per fytyren dhe trupin