Rrjete per larjen e rrobave delikate ne lavatrice

590 L

Ka stok

KODI: g233323574 Kategori: , ,

RRJETE PER LARJEN E RROBAVE

Rrjete per larjen e rrobave delikate dhe intime ne lavatrice, e cila i ndihmon ne ruajtjen e formes dhe perzierja ap ngaterrimi me rrobat e tjera.

Eshte projektuar per te lare recipeta dhe corape ose veshje te tjera te brendshme per te shmangur perdredhjen dhe demtimin gjate procesit te larjes.

Me zinxhir per hapje dhe mbyllje te lehte dhe te sigurt do te mbaje te sigurta te gjitha veshjet e brendshme ne lavatrice apo makine tharese.

Bere me cilesi te larte me 100% rrjete poliester mbron rrobat tuaja nga demtimi, zbehja apo rrudhat.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Qese Mbrojtese

Main Menu

rrjete per rrobat ne lavatrice ne dyqan taxi

Rrjete per larjen e rrobave delikate ne lavatrice