Rrjete mbeshtjellese lulesh 50x65cm

890 L

Ka stok

  • Rrjete dekori per buqeta
  • Permasat: 50x65cm
  • Ngjyrat: blu, e bardhe, roze, e kuqe, vishnje, kafe
KODI: i237021116 KATEGORIA:

RRJETE MBESHTJELLESE LULESH

Rrjete dekorative mbeshtjellese lulesh, me permasa 50×65 cm.

Ne ngjyra te ndryshme perfekte per dekorin e festave te ndryshme si ditelindje, babyshower, fejesa etj.

Shtojini stil dhuratave apo eventeve dhe festave tuaja me modelet shumengjyrese te rrjetes dekoruese.

Perfekte per mbeshtjelljen e dhuratave, punimet artizanale, paketimin e veshjeve, mbeshtjelljen e luleve dhe me shume.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Leter

Main Menu

rrjete dekoruese per lule online ne dyqan taxi

Rrjete mbeshtjellese lulesh 50x65cm