Ring Light e plote profesionale 220cm

5,990 L

Ka stok

  • Me 3 modalitete ndricimi
  • Ideal per studio fotografie, makeup-i
  • Gjatesia: 220CM
  • Diametri: 26cm
KODI: i2370211166 Kategori: , , ,

RING LIGHT PROFESIONALE 220CM

Ring light profesionale me drite te plote brenda rrethit me diameter 26 cm dhe trup me gjatesi 220cm.

Realizoni fotot dhe videot me te bukura tashme edhe ne erresire apo ambiente me drite te dobet fale kesaj unaze me drite led.

Mjet profesional per te krijuar video regjistrimi/foto ne kohe reale me nje smartphone per Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, TikTok etj.

Me telekomanden e temperatures se ngjyrave, zvogeloni ose rrisni driten per efektin perfekt te fotografise.

Karakteristika:

  • Me 3 modalitete ndricimi
  • Ideal per studio fotografie, makeup-i
  • Gjatesia: 220CM
  • Diametri: 26cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ring Led

Main Menu

ring led profesional ne dyqan taxi

Ring Light e plote profesionale 220cm