Ring LED per selfie MJ-36 RGB Soft Colors

4,690 L

Ka stok

  • Ring Light
  • Drita RGB shumengjyreshe
  • Hapesire per telefon
  • Gjatesi e rregullueshme
KODI: i232334 Kategori: ,

RING LED MJ-36 RGB

Dizajni i vecante i formes se unazes, modaliteti i shumefishte i rregullueshem i drites, i lehte per t’u kontrolluar.

I lehte dhe i levizshem, mund te rregulloni lehtesisht kendin dhe gjatesine duke rrotulluar kapesen.

Me ring ledin MJ36 do te jeni ne gjendje te beni video gjate nates ose te beni selfie te shkelqyera apo te lexoni ne zona te erreta.

Karikim nga USB, nuk ka nevoje per bateri, funksionon mire me shume pajisje – PC, laptop, powerbank.

Eshte i pershtatshem per t’u perdorur ne shtepi/zyre, gjithashtu mund te jete nje dhurate e kendshme per miqte.’


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Ring Led

Main Menu

ring led mj36 online ne dyqan taxi

Ring LED per selfie MJ-36 RGB Soft Colors