Ring Led ne forme zemre MJ336 RGB Light

4,900 L

Ka stok

  • Ring led
  • Forme zemre
  • Ngjyra te shumefishta
  • Drita RGB
  • Hapesire per instalimin e telefonit
KODI: i232333 Kategori: ,

RING LED NE FORME ZEMRE

Ring led ne forme terheqese te nje zemre, me drita shumengjyreshe te ngrohta.

Zgjidhni nje drite me ngjyra te ndryshme per te krijuar kontentin qe ju nevojitet per foto, video, reels, apo video live.

Baze me gjatesi te rregullueshme per t’ju pershtatur nevojave te xhirimeve tuaja.

Specifika:

  • Ring led
  • Forme zemre
  • Ngjyra te shumefishta
  • Drita RGB
  • Hapesire per instalimin e telefonit

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Ring Led

Main Menu

ring led ne forme zemre online ne dyqan taxi

Ring Led ne forme zemre MJ336 RGB Light