Rende me doreze e imet

490 L

Ka stok

19387

KODI: 3830069724824 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Rende me doreze

Rende me doreze

  • Ideale per grirjen e ushqimeve te ndryshme si: frutave, perimeve, agrumeve, djathit, arrave apo cokollatave, material celiku qe nuk ndryshket me cilësi të lartë dhe me mprehtësi të jashtëzakonshme.
  • Lehtë për tu pastruar edhe ne pjatalarëse.
  • Dimensione: 31 x 7 cm.
  • Kodi: VP0277.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Rende me doreze e imet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu