Raft druri Bambu per veshjet

3,990 L

Ka stok

  • Raft druri
  • Material bamboo
  • Permasa 140×80×40 cm
KODI: i23702111277 Kategori: ,

RAFT DRURI BAMBU PER VESHJET

Keni nevoje per nje hapesire shtese per te organizuar veshjet dhe aksesoret tuaj te perditshem?

Rafti i organizimit me shume nivele bambuje do te ishte nje zgjedhje e mire nese jeni minimalist, keni nevoje per hapesire ruajtje shtese te rrobave.

Ai integron funksionet e raftit te rrobave, per te perfituar nga hapesirat e shumefishta duke optimizuar hapesiren e ruajtjes.

Varni palltot, xhupet dhe rrobat e punes per javen dhe shfaqni cantat, kapele, shalle, kepuce, kravata, kuti bizhuterish dhe tualetin e perditshem ne raftet e madhesive te ndryshme.

Specifika:

  • Raft druri
  • Material bamboo
  • Permasa 140×80×40 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

raft druri bamboo ne dyqan taxi

Raft druri Bambu per veshjet