Raft bamboo modern per veshjet

4,990 L

Ka stok

  • Raft per veshjet
  • Material dru bamboo
  • Dy rafte mbajtese kepucesh
  • Permasat: 160x100x30 cm
  • Me rrota ne baze
KODI: i237021141 Kategori: ,

RAFT BAMBOO PER VESHJET

Raft bamboo modern me varese per veshjet dhe mbajtese me dy nivele.

Funksionon si nje raft ruajtje me dy nivele raftesh per te ruajtur nje sere artikujsh, nga canta dore, aksesore dekori, libra, shapka, kepuce e deri te objekte te tjera personale.

Ideal per reklamimin e rrobave, apo per dyqane dhe ekspozitore veshjesh fale dizajnit te hapur te raftit.

Specifika:

  • Raft per veshjet
  • Material dru bamboo
  • Dy rafte mbajtese kepucesh
  • Permasat: 160x100x30 cm
  • Me rrota ne baze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft druri per rroba online ne dyqan taxi

Raft bamboo modern per veshjet