Powerbank magnetik Magsafe per iPhone

1,490 L

Ka stok

  • Materiali ABS + Si
  • Pesha 220 g
  • Hyrje dalje 15W/10W/7.5w/5W
  • Ngjyra E bardhe
KODI: i232300011 Kategori: ,

POWERBANK MAGNETIK PER IPHONE

Powerbank magnetik per  iPhone 12 13 14 Max Pro Mini, per karikim te shpejte.

Dizajn praktik dhe i lehte ne peshe per ta marre kudo me vete, ju mundeson karikim te shpejte wireless te iphonet tuaj.

Magnetet e rreshtuar ne menyre perfekte e mbajne ate te lidhur me iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro, iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro, ose iPhone 14 dhe 14 Pro — duke siguruar karikim te sigurt dhe te shpejte wireless.

Specifika:

  • Materiali ABS + Si
  • Pesha 220 g
  • Hyrje dalje 15W/10W/7.5w/5W
  • Ngjyra E bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Power Bank

Main Menu

powerbank magsafe per iphone ne dyqan taxi

Powerbank magnetik Magsafe per iPhone