Powerbank 10000mAh 20W McDodo

2,990 L

Ka stok

 • Powerbank per smartphone
 • Magsafe i integruar
 • Hyrja Micro-USB: 5V 2A
 • Hyrja e tipit C: 5V 3A
 • Dalja USB: 5V 2.4A
 • Kapaciteti i baterise: 10,000 mAh
KODI: i232302 Kategori: ,

POWERBANK 10000MAH 20W

Powerbank Mcdodo me kapacitet prej 10000mAh per te karikuar pajisjet tuaja elektronike.

Me kete teknologji te re te jashtezakonshme, jo vetem qe mund te karikoni pajisjet e perputhshme me USB, Type-C dhe Micro-USB ne levizje, por gjithashtu mund te karikoni pa fisha telefonin te pajtueshem me Magsafe.

Funksioni i dizajnit te karikimit me vale Magsafe eshte bere i mundur me mekanizmin magnetik te integruar per te karikuar me vale smartphonen tuaj me shpejt.

Specifika:

 • Hyrja Micro-USB: 5V 2A
 • Hyrja e tipit C: 5V 3A
 • Dalja USB: 5V 2.4A
 • Kapaciteti i baterise: 10,000 mAh
 • Lloji i baterise: Litium Polymer
 • Permasat: 141 x 70 x 17 mm
 • Pesha: 224 g
 • Materiali: ABS rezistent

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Power Bank

Be the first to review “Powerbank 10000mAh 20W McDodo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank 10000mah 20w online ne dyqan taxi

Powerbank 10000mAh 20W McDodo