Powerbank 10000 mAh Redmi Xiaomi

2,500 L

Ka stok

Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh i pajisur me dy porta USB, mund te karikoni deri ne dy pajisje ne te njejten kohe.

KODI: powerbank-10000-mah Kategori: ,

POWERBANK 10000 mAh REDMI XIOAMI

Me Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh mund te beni gjithcka qe deshironi, pasi telefoni juaj do te jete i karikuar dhe nuk do te shqetesoheni nese nuk keni bateri mjaftueshem.

Jo vetem nje powerbank shume i fuqishem, por gjithashtu nje model praktik dhe elegant fale pamjes se tij te sofistikuar dhe minimaliste.

Mund ta perdorni ne udhetimet tuaja dhe te karikoni te gjitha pajisjet tuaja kudo qe te jeni.

Me permasat e tij kompakte, ky model ju ofron nje kapacitet shume te larte perdorimi.  Fale 10000 mAh, do t’ju lejoje ta perdorni ate per nje kohe te gjate.

Me dy porta USB, mund te karikoni deri ne dy pajisje ne te njejten kohe.

Me Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh Black bateria e smartphone tuaj nuk do te mbaroje kurre.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Powerbank 10000 mAh Redmi Xiaomi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi redmi powerbank 10000 mah ne shitje online dyqan taxi

Powerbank 10000 mAh Redmi Xiaomi