Power Bank Awei P134K 20000 mAh

2,190 L

Ka stok

KODI: i232300078 Kategori: , , ,

POWER BANK P134K 20000MAH

Power bank nga awei me kapacitet 20000mAh, e pajisur me 4 fisha te ndryshem karikimi.

I perputhshem gjeresisht, mund te perdoret per karikimin e telefonave I-phone/Huawei/Xiaomi/Samsung/Oppo dhe modele te tjera.

Specifika:

  • Marka: Awei
  • Kapaciteti: 20,000 mAh
  • Hyrja USB: DC5V/2.1A
  • Mikro/Tip-C/Dalja:DC5V/2.1A
  • Madhesia:147*68*32mm
  • Pesha: 427 g

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Lloji

Power Bank

Main Menu

p134k awei powerbank online ne dyqan taxi

Power Bank Awei P134K 20000 mAh