Pompe me presion per larjen e makines

4,290 L

Ka stok

  • Pompe me presion per larje.
  • Mund te perdoret per makina, shtepi , dritare etj.
  • Presion i larte i ujit.
  • Presion deri ne 10 metra largesi.
KODI: g2209443 Kategori: , ,

Pompe me presion per larje

Tashmë është më e lehtë për këdo që të pastroj makinen dhe jo vetëm.

Në ndihmë ju vjen pompa me presion e cila zhduk papastërtitë si me magji . Ndërtuar me teknologjinë më te fundit për kompresimin me forcë të lartë.

Gama deri në 6-10 metra

Pompa është me 6 cilindra me shufra lidhëse me bosht me gunga:

Teknologjia e boshtit lidhës me 6 cilindra me forcë lëvizëse super të fuqishme 52V është plot fuqi dhe presion të fortë

Funksionim i qëndrueshëm, më pak dridhje dhe më i qetë

Vjen në përmasa të vogla dhe është e lehtë.

 Karakteristika

Karakteristikat:

1. Materiali special i papërshkueshëm nga uji, izolimi i ujit dhe energjisë elektrike është më i sigurt.

2. Vetë-mbushja/rubinet 2 metoda të hyrjes së ujit, më të përshtatshme për të marrë ujë.

3. 3 Llojet e ujit të rregullueshme.

4. Me funksionin e mbrojtjes së temperaturës, mbyllja automatike e temperaturës dhe mbingarkesës, duke eliminuar rreziqet e sigurisë.

5. Sasi e madhe uji, e lehtë për t’u thithur.

6. Një shumëllojshmëri e aksesorëve shtesë me cilësi të lartë, pastrimi është më i përshtatshëm dhe më i pastër.

7.Pastrim shumëfunksional me presion të lartë, shumë i përshtatshëm për larjen e makinave, ujitje kopshtesh, ujitje bujqësore dhe pastrim të përditshëm.

8. Instalim i thjeshtë, instalim i shpejtë plug-in i të gjitha ndërfaqeve.

Grykë e rregullueshme me pistoletë elektrike me ujë 60Bar 300W Makinë larëse makinash me presion të lartë të rikarikueshme Pastrues me shkumë për larjen e makinave

Specifikat e produktit

Emri i produktit: Makinë larëse makinash me valë

Materiali: ABS dhe bakër

Furnizimi me energji elektrike: Bateri litium

Pesha: 20000mAh (2.09KG) / 30000mAh (2.34KG)

Presioni i produktit: 60 Bar

Disku: Disk pa tel me bateri litium

Shpejtësia: 20000 rpm

Prurja maksimale: 10L/min

Goditja e avionit: 6-10 metra

Gjatësia e tubit të ujit: 5 metra

Lloji i pajisjeve të larjes së makinave: makinë larëse shtëpiake

Lloji i burimit të ujit: vetë-mbushje rubineti

Fusha e aplikimit: larje makinash, lotim lulesh, lotim perimesh, spërkatje, pastrim kopshtesh etj.

 

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites ne Tirane

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Be the first to review “Pompe me presion per larjen e makines”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe me presion per larjen e makines

Pompe me presion per larjen e makines