Pllake gatimi DSP KD5054

2,190 L

Ka stok

PLLAKE GATIMI DSP

Pllake gatimi teke me fuqi dalese 1500watt.

Me kontroll te rregullueshem te temperatures fale butonit rrotullues, dhe drite per ndezjen/fikjen.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 1500 W
  • Pjate gatimi 185 mm
  • Drita treguese e ndezjes/fikjes
  • Kontroll i rregullueshem i temperatures

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

pllake elektrike

Main Menu

pllake gatimi dsp online ne dyqan taxi

Pllake gatimi DSP KD5054