Pllaka adezive per dysheme me imitim mermeri

200 L

Ka stok

  • Pllaka adezive
  • Imitim mermeri
  • Permasa: 30×60 cm
KODI: i237021143 KATEGORIA:

PLLAKA ADEZIVE PER DYSHEME

Pllaka adezive te pershtatshme per dysheme apo muret e kuzhines dhe banakut, me imitim mermeri.

Dizajn modern fantastike per nje ndryshim te ambientit tuaj pa shpenzuar kohe dhe para.

Veshje kunder rreshqitjes, e pershtatshme si per ne toke ashtu edhe per mur. Material PVC vinyl, i papershkueshem nga uji, rezistent ndaj rreshqitjes dhe me ngjites te forte ne pjesen e pasme.

Specifika:

  • Pllaka adezive
  • Imitim mermeri
  • Permasa: 30×60 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

leter murale

Main Menu

pllaka adezive 30x60cm ne dyqan taxi

Pllaka adezive per dysheme me imitim mermeri