Pistolete uji per sperkatje me presion

2,890 L

Ka stok

 • Pistolete uji me sperkatje
 • Materiali: Aliazh alumini
 • Ngjyra: E zez
 • Gjatesia : 16.4 cm
 • Presioni : 7~10 bar
 • Distanca e sperkatjes: 7~10 m
KODI: i2371398 Kategori: ,

PISTOLETE UJI PER SPERKATJE

Pistoleta disponon disa lloje modelesh te sperkatjes. Ka nje game te madhe perdorimesh si: ujitja e kopshtit, larja e makines, pastrimi i shtepise, larja e dritares,etj.

Eshte projektuar me 3 lloje te ndryshme menyrash sperkatjeje me uje, duke ju ofruar nje ndihme te madhe ne pastrimin e makinave, siperfaqeve te forta, ujitjen e lendinave, larjen e qenit dhe me shume.

Menyra e sperkatjes me uje mund te rregullohet me lehtesi.

Specifika:

 • Materiali: Aliazh alumini
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjatesia : 16.4 cm
 • Presioni : 7~10 bar
 • Distanca e sperkatjes: 7~10 m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

sperkates uji

Main Menu

sperkates uji me presion ne dyqan taxi

Pistolete uji per sperkatje me presion