Peshqir Bamboo,pelhure,ngjyre Kafe

1,390 L

Ka stok

162263-1

KODI: 3838716570688 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Peshqir Bamboo

Peshqir Bamboo-material pambuk

  • Bere nga material pambuk me fibra bambuje jashtezakonisht te bute.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen dhe tharjen e shpejte.
  • Dizanj modern ne ngjyre kafe.
  • Dimensione: 50 x 100 cm.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Bamboo,pelhure,ngjyre Kafe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Bamboo,pelhure,ngjyre Kafe