Peshore kuzhine prej druri bambu

1,290 L

Ka stok

 • Material ABS + druri bambu
 • Kapacitet 5 kg
 • Minimumi 1g
 • Paneli i prekjes
 • Ekran LCD
KODI: i23702111268 Kategori: ,

PESHORE KUZHINE DRURI BAMBU

Peshore kuzhine bere nga material cilesor druri bambu. E perkryer per matjen e perberesve para gatimit ose pjekjes.

Ekrani inovator LCD tregon peshen qarte dhe saktesisht, lehte per tu lexuar, dhe me kapacitet prej 5 kg ju mund te peshoni cdo ingredient ushqimor.

Me rivendosjen automatike te zeros dhe funksionin e mbylljes automatike, do te jape njoftim kur tensioni eshte i pamjaftueshem ose ka kaluar mbipeshe.

Dizajn kunder rreshqitjes fale tapave te poshtme qe parandalojne rreshqitjen e peshores elektronike duke mundesuar peshimin preciz.

Specifika:

 • Dizajn elegant
 • Material druri bambu
 • Kapacitet 5 kg
 • Minimumi 1g
 • Paneli i prekjes
 • Ekran LCD

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Peshore

Main Menu

peshore kuzhine druri online ne dyqan taxi

Peshore kuzhine prej druri bambu