Pastrues per aspiratorin e kuzhines 500gr

1,290 L

Ka stok

KODI: i-987674 Kategori: , ,

PASTRUES PER ASPIRATORIN E KUZHINES

Pastrues efektiv per aspiratorin e kuzhines me 500 gr solucion.

Largon yndyrnat, njollat dhe shenjat qe mbeten pas gatimit ne kuzhine. Mjafton ta aplikoni sprayn mbi siperfaqen e aspiratorit dhe me pas ta pastroni ate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Ngjyra

Be the first to review “Pastrues per aspiratorin e kuzhines 500gr”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues aspiratori online ne dyqan taxi

Pastrues per aspiratorin e kuzhines 500gr