Pastrues dhe masazhues fytyre me 3 koka

2,990 L

Ka stok

KODI: i2370211174 Kategori: ,

PASTRUES DHE MASAZHUES FYTYRE

Pastrues dhemasazhues fytyre dhe trupi, i cili vjen me 3 koka te zevendesueshme pastrimi, masazhimi.
Per pastrim te thelle te papastertive te lekures, qelizave te vdekura, eleminimin dhe reduktimin e rrudhave, rritjen e elasticitetit te lekures etj.
Vjen me 2 nivele shpejtesie, sipas nevojes se pastrimit. Me bateri litiumi, e cila mban per rreth 10 dite me perdorim 2 here brenda dites.
Prej materiali deflon dhe silikoni antibakterial. Permasat: 21 x 7 x 6cm. Doreza ergonomike pershtatet ne menyre te perkryer ne pellemben e duarve tuaja, e lehte per t’u mbajtur dhe perdorur.

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Main Menu

pastrues dhe masazhues fytyre ne dyqan taxi

Pastrues dhe masazhues fytyre me 3 koka