Pasqyre per makine Full Vision

990 L

Ka stok

  • Pasqyre makine Full vision
  • Lehtesisht e montueshme
  • Kend shikueshmerie i gjere
  • Instalohet te pasqyra e makines
KODI: i23702111220 Kategori: ,

PASQYRE PER MAKINE FULL VISION

Pasqyre per makine e projektuar me rregullim te gjithanshem 360 grade, kjo pasqyre ndihmese e kthimit parandalon ne menyre efektive pikat e verbera ne fushen e shikimit dhe redukton rreziqet e sigurise.

Pervec kesaj, eshte bere nga materiali i qendrueshem dhe rezistent me performance kunder perplasjes dhe konsumit.

Lehtesisht e montueshme te pasqyra e makines per kend shikueshmerie shume here me te mire se me pasqyrat e zakonshme.

Kjo pasqyre e vogel ndihmese eshte projektuar me xham me definicion te larte, i cili do t’ju ofroje nje pamje me te qarte dhe me te gjere dhe do te garantoje sigurine e parkimit dhe kthimit mbrapa.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Pasqyra

Main Menu

pasqyre makine full vision ne dyqan taxi

Pasqyre per makine Full Vision