Pasqyre dekoruese per mur me 4 pjese

Ka stok

  • Pasqyre murale
  • Ne forme pike loti
  • Me kornize gold
  • Dimensionet: 39x65x3 cm
KODI: i237021112103 KATEGORIA:

PASQYRE DEKORUESE ME 4 PJESE

Shtoni menjehere bukuri reflektuese ne cdo ambient te brendshem me kete pasqyre dekoruese.

Kjo pasqyre ka permasa te persosura per t’iu pershtatur shumices se cdo hapesire dhe eshte gati per t’u varur ne mure lehtesisht.

E mbrojtur nga kornize metalike ne ngjyre gold do te jete aksesori i duhur dekorues per dhomat tuaja.

Xhami i cilesise se larte 4 mm i trashe ofron nje reflektim te qarte pa shtremberime, Do t’ju ofroje pamje te paster dhe shume te qarte.

Cilesia e larte me pamjen elegante e ben ate te persosur per dhuratat e shtepise, dhuratat e Krishtlindjeve, dhuratat e Falenderimeve ose festa te tjera.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pasqyra

Main Menu

set pasqyre per dhome ne dyqan taxi

Pasqyre dekoruese per mur me 4 pjese