Pajisje per mbledhjen e pluhurave te thonjeve | Nail Duster

2,900 L

Ka stok

 •  Lloji i objektit: Pajisjet e artit të thonjve
 •  Ngjyra: Rose
 • Gjatësia e kabllos: 120cm.
 •  Fuqia e hyrjes: 40W.
 • Madhësia: 23x20x10.5cm.
 •  Tensioni (V): 220V.
KODI: i20100025-nail-duster Kategori: , , ,

PAJISJE PER MBLEDHJEN E PLUHURAVE TE THONJEVE

Fuqia 1.40 W, ventilator i fortë për të mbledhur pluhurin e krijuar gjatë vendosjes ose lustrimit të thonjve. E mbuluar me një shtresë prej lëkure PVC, e cila ju jep një ndjenjë të butë dhe të mirë. Eshte i përshtatshëm për duar dhe këmbë.Bërë me lëkurë dhe akrilik PVC me cilësi të lartë, e cila është jo toksike, eko-miqësore, e lehtë, e qëndrueshme për përdorim afatgjatë.

VENTILATOR PER MBLEDHJEN E PLUHURAVE TE THONJET

Mund të thajë gjithashtu thonjtë xhel që mund të ndihmojnë për të shpejtuar progresin dhe për të kursyer kohën tuaj.Gjithashtu eshte I përshtatshëm për sallonin e thonjve, shkollën / kolegjin e artit të thonjve, përdorim personal etj.

Përfshinë 3 pjesë çanta mbledhëse pluhuri që mund të ndryshohen dhe lahen.
Me dizajn kompakt dhe i lehtë për udhëtime të vazhdueshme dhe udhëtime biznesi, i lehtë për tu pastruar, përdorur dhe kryer.

Perdorimi:

1. Vendoseni pajisjen mirë dhe lidhni energjinë.
2. Kthejeni çelësin në “ON”, treguesi përkatës është ndriçimi dhe fuqia është e lidhur siç duhet.
3. Ndizeni, vendosni dorën mbi makinën e ventilimit, thithja e fortë do të tërheqë pluhurin e thonjve në qesen e pluhurit.
4. Pas përdorimit, ju lutemi ktheni çelësin në ʻOFF ’dhe më pas ndërpritni energjinë.
5. Qesja e pluhurit mund të riciklohet pasi të jetë larë.

Specifikat:pajisje per thonjte bli online dyqan taxi
 •  Lloji i objektit: Pajisjet e artit të thonjve
 • Ngjyra: Rose
 • Gjatësia e kabllos: 120cm.
 •  Fuqia e hyrjes: 40W.
 • Madhësia: 23x20x10.5cm.
 •  Tensioni (V): 220V.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Pajisje per mbledhjen e pluhurave te thonjeve | Nail Duster”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

40w pajisje per mbledhjen e pluhurave

Pajisje per mbledhjen e pluhurave te thonjeve | Nail Duster