Pajisje per masazh | Massager Pen

1,490 L

Ka stok

  • Stilolaps masazhues.
  • Ndihmon per lehtesimin e cdo dhimbjeje muskulare te trupit tuaj.
  • Fleksibël dhe i lehtë për t’u përdorur
  • Terapi ne shtepi
KODI: massager-pen KATEGORIA:

Pajisje per masazh | Massager Pen

Paisje per masazh, eshte nje pajisje ne formen e nje stilolapsi, dizajn ky i ndertuar per t’ja u bere perdorimin sa me praktik. Stilolapsi masazhues multifunksional  do te behet terapia juaj personale dhe fizike e paharrueshme.

Pa gjilpëra dhe përqëndrohet lehtësisht në zonat e dhimbjes. I sigurt dhe efektiv pa efekte anësore.

Stilolaps per masazh | Terapisti juaj personal

I përshtatshëm për  lehtësimin efektiv të dhimbjes në shpatull, vertikale të qafës së mitrës, shpinës, bërryl, bel, këmbë, gju, kyçin e këmbës, këmbët, nervat, dhimbjet e muskujve, bërrylit dhe shumë më tepër dhimbje fizike akute dhe kronike.

Shërimi i shpatullave të ngrira, Artritit dhe Dhimbjes Neuromuskulare, etj.

Specifikat:
  • Stilolaps masazhues.
  • Ndihmon per lehtesimin e cdo dhimbjeje muskulare te trupit tuaj.
  • Fleksibël dhe i lehtë për t’u përdorur
  • Terapi ne shtepi

Detaje Produkti

Lloji

Masazh

Be the first to review “Pajisje per masazh | Massager Pen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per masazh bli online ne dyqan taxi

Pajisje per masazh | Massager Pen