Pajisje per krepa 650Watt Sokany SK-5208

2,490 L

Ka stok

 • Modeli: SK-5208 Sokany
 • Material Alumini
 • Tensioni: 220V-50Hz
 • Fuqia: 650 W
 • Permasat: 50x50x46 cm
 • Pesha: 0.650 kg
KODI: e23702126 Kategori: ,

PAJISJE PER KREPA 650WATT

Pajisje per te pergatitur krepa te shijshme ne shtepi me veshje jo ngjitese, ofron funksionim pa probleme pasi ka shtrese qe nuk ngjit.

Ushqimi i gatuar ne te nuk do te ngjitet dhe nuk do te lere mbetje. E shkelqyer per gatime te shpejte, vecanerisht per rutinat e perditshme te ngarkuara te mengjesit.

Ky model eshte i lehte dhe praktik ne perdorim, shume i pershtatshem edhe per personat pa pervoje gatimi. Beresja ka kordon shtese per funksionim te thjeshte me prize. Gjithashtu vjen me celes ON/OFF ne doreze.

Specifika:

 • Modeli: SK-5208 Sokany
 • Material Alumini
 • Tensioni: 220V-50Hz
 • Fuqia: 650 W
 • Permasat: 50x50x46 cm
 • Pesha: 0.650 kg

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Main Menu

pajisje per krepa sokany ne dyqan taxi

Pajisje per krepa 650Watt Sokany SK-5208