Pajisje per heqjen e pushit

1,790 L

Ka stok

  • Heqese pushi
  • Super cilesore
  • Funksionon me karikim
KODI: i2371445 Kategori: , ,

PAJISJE PER HEQJEN E PUSHIT

Mbulesa rrjete celiku per rrobat tuaja me heqje te qete te pushit pa lene gervishtje.

Motori me fuqi te larte me tehe te mprehta. Kapacitet i madh me dizajn te tejdukshem, keshtu qe ju mund te shikoni kapacitetin ne cdo kohe.

Bateri premium me performance te shkelqyer te jetegjatesise se baterise. Kujdesuni per nje numer te madh veshjesh si pallto dimerore, pulovra dhe qilima ne te njejten kohe.

Mund te perdoret gjate karikimit, siguron pastrimin dhe heqjen e shpejte te pushit gjate perdorimit te vazhdueshem me intensitet te larte ne te njejten kohe.

Specifika:

  • Pajisje inovatore per heqjen e pushit
  • Super cilesore
  • Funksionon me karikim

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Heqes pushi

Main Menu

pajisje per heqje pushi online ne dyqan taxi

Pajisje per heqjen e pushit