Pajisje elektrike per pastrimin e akneve

990 L

Ka stok

  • Pajisje elektrike per pastrimin e akneve
  • Ngjyra: roze + transparente
  • Materiali: plastike cilesore + silikon per kokat
  • Dimensionet: 18.5×5×3.5cm
KODI: i237021186 Kategori: ,

PAJISJE PER PASTRIMIN E AKNEVE

Hiqni dore nga shtrydhja e akneve me duar apo perdorimi tradicional i maskave shtepiake.

Sherben per te pastruar pikat e zeza, pikat e bardha dhe yndyren e lekures me ane te fuqise te madhe absorbuese.

Duke pastruar lekuren nga sebumi i tepert, do te reduktoje krijimin e akneve. Miqesore me lekuren pa demtuar shtresen e epidermes.

Perbehet nga 3 lloj kokash, per t’iu pershtatur problematikave te lekures tuaj.

Kjo makineri ka nje drite LED qe ndihmon per te pare papastertite dhe me ane te fuqise te madhe thithese heq papastertine e lekures.

Specifika:

  • Ngjyra: roze + transparente
  • Punon me energji elektrike
  • Pa dhimbje dhe pa demtime te epidermes
  • Materiali: plastike cilesore + silikon per kokat
  • Dimensionet: 18.5×5×3.5cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Main Menu

pajisje per pastrimin e akneve online ne dyqan taxi

Pajisje elektrike per pastrimin e akneve