Pajisje elektrike per pastrimin e kallove

2,990 L

Ka stok

  • Pajisje elektrike per heqjen e kallove
  • Rrotullimi: 360°
  • Fuqia 12Watt
  • Tensioni i daljes: DC 12V 1.0A (adapter)
  • Njesia e kontrollit te shpejtesise e rregullueshme
  • Celes i ndezjes/fikjes
KODI: i2370211139 Kategori: ,

PAJISJE PER PASTRIMIN E KALLOVE

Pajisje elektrike per pastrimin e kallove , ideale per zbutjen e lekures se thate, te ashper dhe kallove ne kembe.

Heq ne menyre te sigurte dhe efikase lekuren e tepert dhe te forte. Mundeson largimin e tyre fale kokes qe rrotullohet me shpejtesi 500 RPM.

Eleminon butesisht dhe ne menyre efektive lekuren e thate te kembeve ne pak sekonda dhe nuk shkakton asnje dhimbje.

Shpejtesi te rregullueshme per te zgjedhur. Ne paketim vijne 60 stickera per largimin e kallove

Perdorimi:

1.Ngjitni nje leter lemuese ne koken e pajisjes
2.Lidhni kordonin e energjise
3.Lidheni me fishen USB dhe me furnizimin me energji elektrike
4.Shtypni butonin ‘on’ dhe me pas filloni duke punuar

Specifika:

  • Rrotullimi: 360°
  • Fuqia 12Watt
  • Tensioni i daljes: DC 12V 1.0A (adapter)
  • Njesia e kontrollit te shpejtesise e rregullueshme dhe celsit te ndezjes/fikjes

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Heqes kallosh

Main Menu

lime elektrike per kembet online ne dyqan taxi

Pajisje elektrike per pastrimin e kallove