Organizuese per makine Car visor organizer

990 L

Ka stok

  • Organizuese per makine
  • Me xhepa te shumefishte
  • Material cilesor
  • Permasa 15*29 cm
KODI: i23702111172 Kategori: ,

ORGANIZUESE PER MAKINE

Organizuese per makine e cila vendoset tek mbrojtesja e diellit.

Ne ngjyre kafe ose te zeze ne permasa 15*29 cm, shume e nevojshme ne cdo makine per sendet e perditshmerise.

Mund te vendosni telefonin ne pjesen e rrjetes, syze, stilolaps, karta ne xhepat e shumefishte etj.

Organizuesja eshte e bere prej lekure PU me cilesi te larte, e cila eshte e bute, e papershkueshme nga uji, rezistente dhe e qendrueshme per perdorim afatgjate.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Aksesore Makinash

Main Menu

organizuese per makinen ne dyqan taxi

Organizuese per makine Car visor organizer