Organizuese moderne metalike per rrobat

3,490 L

Ka stok

  • Organizuese moderne rrobash
  • Materiali: Celik
  • Ngjyre: Gold
  • Permasat: 120 x 33 x 163cm
KODI: i2370211107 Kategori: ,

ORGANIZUESE MODERNE PER RROBAT

Dizajni unik i rafteve te hapura e ben ideal per hyrje, dhome ndenjeje, dhome gjumi, dyqan rrobash, ekspozita etj.

Ky raft metalik i veshjeve ka nje shufer vareseje per te varur rrobat tuaja dhe 6 grepa ne krye per te varur kapelet, shallet dhe kravatat tuaja.

Rafti i poshtem i dyfishte eshte i persosur per kepucet, portofolin ose canten e aksesoreve. Dy varese anesore per akoma me shume hapesire ruajtese.

Specifika:

  • Organizuese moderne rrobash
  • Materiali: Celik
  • Ngjyre: Gold
  • Permasat: 120 x 33 x 163cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft metalik modern ne dyqan taxi

Organizuese moderne metalike per rrobat