Organizuese me rafte muri per kuzhine ose tualet

2,490 L

Ka stok

  • Raft organizues me montim ne mur
  • Materiali: PP
  • Ngjyra: E bardhe
KODI: i23702111132 Kategori: ,

ORGANIZUESE ME RAFTE MURI

Organizuese me rafte muri shume e pershtatshme per kuzhine ose tualet duke mbajtur te gjithe aksesoret e nevojshem.

I pershtatshem per nje shumellojshmeri muresh: prej mermeri, pllaka, parket, pasyra etj.

Bere nga material plastik cilesor nuk ka nevoje per te shpuar muret pasi ngjitet lehtesisht. Me dy sirtare me doreze per te vendosur aksesore me delikate dhe rafte te shumta per te mbajtur aksesore me te medhenj.

Karakteristikaa:

  • Raft organizues me montim ne mur
  • Materiali: PP
  • Ngjyra: E bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

raft muri organizues online ne dyqan taxi

Organizuese me rafte muri per kuzhine ose tualet