Organizuese me rafte druri

7,490 L

Ka stok

  • Organizuese druri
  • Me 4 rafte
  • Permasat; 154x65x30cm
  • Materiali: dru + metal
KODI: i237021126 Kategori: ,

ORGANIZUESE ME RAFTE DRURI

Organizuese me rafte druri me kapacitet te madh mbajtes fale 4 niveleve te rafteve dhe kabinetit te mbyllur.

Nje hapesire e larmishme organizimi per libra, stoli, korniza fotografish, bime dhe aksesore te tjere dekorimi.

Rafti ynë në këmbë përbëhet nga një kornizë metalike e fortë në kombinim me një dërrasë druri me cilësi të lartë, e cila garanton qëndrueshmëri dhe stabilitet.

Specifika:

  • Organizuese druri
  • Me 4 rafte
  • Permasat; 154x65x30cm
  • Materiali: dru + metal

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft organizues druri online ne dyqan taxi

Organizuese me rafte druri