Ore per femra me kristale Swarovski – Lancaster Italy Online

8,400 L17,000 L (-51%)

Gjendje

SPECIFIKAT:

Brand-i: Lancaster

Modeli: OLA0635L-Z-SS-BN-RS

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks i lare i dizenjuar me gure Swarovski dhe rrip lekure ngjyre vishnje

Baza: Rrethore

Diametri i bazes: 29 mm

Trashesia e bazes: 8 mm

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: Red & Silver

Pesha: 454 Gr

KODI: S-OLA0635L-Z-SS-BN-RS KATEGORIA:

Ore per femra me kristale Swarovski – Lancaster Italy Online

Ore per femra me kristale Swarovski – Online

Rip lekure vishnje i dizenjuar me kristale Swarovski

Dizanj unik

Moderne & Klasike

Ekstravagante

Brand italian i cilesise se pare

Rezistente ndaj ujit

Ne cmim oferte

Specifikat:

Brand-i: Lancaster

Modeli: OLA0635L-Z-SS-BN-RS

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks i lare i dizenjuar me gure Swarovski dhe rrip lekure ngjyre vishnje

Baza: Rrethore

Diametri i bazes: 29 mm

Trashesia e bazes: 8 mm

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: Red & Silver

Pesha: 454 Gr

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

ore dore lancaster me kristale swarovski per femra

Ore per femra me kristale Swarovski - Lancaster Italy Online

8,400 L17,000 L (-51%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat