Ore muri moderne 3D Royal Wall Clock

3,890 L

Ka stok

KODI: i237021106 KATEGORIA:

ORE MURI MODERNE 3D

Ore muri 3D ne stil modern dhe unik, per ti dhene nje pamje inovative ambientit qe e vendosni.

Ka nje kombinim perfekt ngjyrash qe e ben ate me ekzotike dhe terheqese. E perkryer per sallonin, dhomen e ndenjes, dhomen e gjumit ose kuzhinen.

E perbere nga materiale cilesore do t’i jape nje pamje mbreterore dekorit te shtepise apo zyres tuaj.

Specifika:

  • Ore muri 3D
  • Permasa 65cm
  • Material metal
  • Ngjyra gold dhe blu

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Ore muri

Main Menu

ore muri 3d royal online ne dyqan taxi

Ore muri moderne 3D Royal Wall Clock