Ore muri metalike ngjyre gold

3,990 L

Ka stok

KODI: i23702111292 KATEGORIA:

ORE MURI NGJYRE GOLD

Ore muri metalike ne ngjyre gold me dizenjo unike te shkopinjve dekorues prej metali ne forma te ndryshme abstrakte.

Ekran 12H me numerues, i lehte per t’u lexuar; Forma e arte me elemente ne forme shkop gjeometrike sjell nje stil modern dhe dekor fantastik.

Levizja e heshtur e ores e pengon oren nga zhurma e bezdisshme e tik-takimit per t’ju ofruar nje mjedis pa zhurme per te fjetur dhe punuar.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Ore muri

Main Menu

ore murale gold online ne dyqan taxi

Ore muri metalike ngjyre gold