Ore metalike dekorative me motive gjethesh

3,990 L

Ka stok

KODI: i23702111191 KATEGORIA:

ORE METALIKE ME MOTIVE GJETHESH

Ore metalike dekorative e pershtatshme per shtepi, zyra apo restaurante e zbukuruar me motive gjethesh.

I gjithe dizajni i ores krijon nje atmosfere artistike. Ka nje lule te madhe dhe petalet mbivendosen njera me tjetren. Perputhja e ngjyrave eshte e pershtatshme me dekorime te ndryshme ambientesh.

Nuk eshte vetem nje dekorim per murin tuaj por funksionon edhe si ore. Prandaj, eshte nje perzierje e persosur e stilit dhe funksionalitetit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ore muri

Main Menu

ore muri gold me motive gjthesh ne dyqan taxi

Ore metalike dekorative me motive gjethesh